Zaproszenie na targi HORTI-TECH w Kielcach

horti tech logoW dniach 18-19 listopda br. polscy i zagraniczni specjaliście z branży sadowniczej i warzywnej spotykają się w Kielcach na I Targach Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH.

Będzie to kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, którego głównym celem jest konsolidacja branży sadowniczo-warzywniczej w Polsce.

W programie m.in. prezentacje nowoczesnych technologii i ciekawe spotkania szkoleniowe oraz warsztaty. Zakres branżowy targów HORTI-TECH obejmuje maszyny, narzędzia i sprzęt do produkcji ogrodniczo-rolnej, ale także np. zamgławiacze, rozpylacze, działa przeciwgradowe.

Jednym z punktów są torfy i podłoża, szklarnie i tunele foliowe, systemy nawadniające, środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory czy akcesoria pomocnicze (donice, palety, etykiety, opakowania). Uczestnicy znajdą tu także materiały szkółkarskie, wszystko dotyczące technik przechowalniczych, sprzęt ochronny, usługi dla ogrodnictwa oraz konstrukcje sadownicze. Ciekawym segmentem zakresu branżowego targów HORTI- TECH jest winiarstwo. Najlepsze maszyny, rozwiązania prezentowane podczas targów, zostaną wyróżnione medalem – Innowacje HORTI-TECH.

Ubiegłoroczne targi sadowniczo-warzywnicze Hort-Technika w Kielcach cieszyły się ogromną popularnością – zgromadziły blisko 3000 zwiedzających i 100 wystawców. Wybór terminu nie jest przypadkowy – listopad to doskonały moment dla sadowników i producentów warzyw: jeden sezon uprawowy za nimi, do kolejnego się przygotowują, śledząc nowinki branży.

program-targow

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Źródło: http://www.targikielce.pl/