ALLIA Sp. z o.o.

Międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Puławach, specjalizujące się w produkcji konstrukcji stalowych. Dawniej występujące pod nazwą Pritip Compagnie Sp. z o.o., jako filia CMI Holding.
więcej

Centrum Zaopatrzenia Ogrodnictwa SZKÓŁKARZ

Firma z kilkunastoletnią tradycją w zakresie produkcji i sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych. Prowadzi także działalność w zakresie zaopatrzenia okolicznych szkółkarzy w niezbędne środki produkcji.
więcej

DROB-WIT SAMOREK Sp.j.

Profesjonalna hodowla i ubojnia drobiu brojler. Firma posiada własne stada reprodukcyjne, wylęgarnie piskląt oraz mieszalnie pasz.
więcej

Drukarnia ELKO Sp. j.

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku usług poligraficznych. Realizuje zlecenia stałe oraz okazjonalne.
więcej

Florpak Sp. z o.o.

Firma Florpak na rynku usług szkółkarskich obecna jest od kilkudziesięciu lat. Filia w Młynkach specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży materiału szkółkarskiego (ozdobnego i owocowego), w szczególności krzewów róż.
więcej

Gospodarstwo Ogrodniczo – Szkółkarskie Skwarek Zbigniew i Danuta

Gospodarstwo z kilkunastoletnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji szkółkarskiej, specjalizujące się w produkcji i sprzedaży drzew owocowych.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Danuta Czarnecka

Gospodarstwo z niemal 30-letnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji szkółkarskiej, specjalizujące się w produkcji roślin wrzosowatych.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Krzysztof Lis

Gospodarstwo szkółkarskie z wieloletnią praktyką w zakresie produkcji i sprzedaży kwalifikowanego materiału szkółkarskiego.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Leszek Adamczyk

Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzewek owocowych. Szkółka zlokalizowana jest na żyznych glebach Lubelszczyzny, gwarantujących doskonałe warunki do rozmnażania drzewek owocowych wszystkich gatunków i odmian.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Małgorzata i Jan Broniewscy

Szkółka specjalizująca się w produkcji wykwalifikowanego materiału szkółkarskiego, wolnego od chorób wirusowych.
więcej

GreenHurt

Firma działająca w branży produkcji oraz sprzedaży drzewek owocowych i ozdobnych oraz krzewów owocowych.
więcej

Hydro – Instal

Hydro-Instal to firma oferująca szeroki zakres usług ziemnych, brukarskich oraz hydraulicznych.
więcej

Janczar Jan Sławomir Czarnecki

Firma zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów rolniczych i ogrodniczych, narzędzi ogrodniczych i szkółkarskich, a także sprzedażą węgla kamiennego.
więcej

Licencjonowane Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Bojarszczuk – Tomasz Przepiórka

Gospodarstwo szkółkarskie, specjalizujące się w produkcji kwalifikowanego materiału szkółkarskiego, roślin sadowniczych i ozdobnych.
więcej

Pini Beef  Sp. z o.o.

Jeden z najnowocześniejszych i największych w Polsce zakładów specjalizujących się w uboju bydła i rozbiorze mięsa wołowego. Firma prowadzi skup i ubój bydła oraz rozbiór i pakowanie mięsa wołowego.
więcej

P.P.H. WAY-POL Waś i Waś Sp.j.

Rodzinne przedsiębiorstwo z kilkudziesięcioletnią tradycją w przetwórstwie oraz produkcji mrożonych owoców i warzyw.
więcej

PULANNA Sp. z o.o.

Od 20 lat firma związana jest ściśle z branżą kosmetyczną. W obecnej formie organizacyjno-prawnej działa na  polskim rynku już od 2000 roku. Jednakże nazwa PULANNA i kosmetyki tej marki rozpoznawalne są na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od dawna. Od chwili rozpoczęcia działalności w branży kosmetycznej, jej zainteresowania skupiały się głównie na naturalnych produktach.
więcej

Szkółka Roślin Wrzosowatych Magdalena i Marek Majewscy

Przedsiębiorstwo szkółkarskie z prawie 25-letnią tradycją, wyspecjalizowane w produkcji roślin wrzosowatych.
więcej

Szkółki Kurowscy

Jedna z największych i najstarszych szkółek w gminie. Historia Szkółki Kurowskich to przede wszystkim historia rodziny, a właściwie historia człowieka – Lucjana Kurowskiego, który w swoim życiu odnalazł pasję, dołożył wytrwałość, konsekwencję i ciężką pracę i te wartości przekazał kolejnym pokoleniom – synowi Grzegorzowi i wnukowi Jakubowi, którzy z sukcesem prowadzą Szkółkę dzisiaj.
więcej

Technika Grzewcza i Sanitarna „Cholewa i S-ka” Roman Cholewa i Dawid Cholewa

Firma z ponad 40-letnią tradycją w zakresie wykonywania instalacji grzewczych i sanitarnych. Firma posiada profesjonalny sprzęt,  wyszkoloną kadrę inżynierską i monterską oraz bogate doświadczenie (tysiące instalacji w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej).

Firma gwarantuje profesjonalne i terminowe wykonanie instalacji, przy użyciu najnowszych i najlepszych technologii.
więcej