ALLIA Sp. z o.o.

Międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Puławach, specjalizujące się w produkcji konstrukcji stalowych. Dawniej występujące pod nazwą Pritip Compagnie Sp. z o.o., jako filia CMI Holding.
więcej

Centrum Zaopatrzenia Ogrodnictwa SZKÓŁKARZ

Firma z kilkunastoletnią tradycją w zakresie produkcji i sprzedaży drzew i krzewów ozdobnych. Prowadzi także działalność w zakresie zaopatrzenia okolicznych szkółkarzy w niezbędne środki produkcji.
więcej

DROB-WIT SAMOREK Sp.j.

Profesjonalna hodowla i ubojnia drobiu brojler. Firma posiada własne stada reprodukcyjne, wylęgarnie piskląt oraz mieszalnie pasz.
więcej

Drukarnia ELKO Sp. j.

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku usług poligraficznych. Realizuje zlecenia stałe oraz okazjonalne.
więcej

Floribunda Gospodarstwo Szkółkarskie Tomasz Krzyżanowski

Szkółka róż oferująca niespotykane formy kwiatów takie jak: David Austin Roses, Harkness Roses, Poulsen, Tantau Rosen, Kordes.
więcej

Gospodarstwo Ogrodniczo – Szkółkarskie Skwarek Zbigniew i Danuta

Gospodarstwo z kilkunastoletnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji szkółkarskiej, specjalizujące się w produkcji i sprzedaży drzew owocowych.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Danuta Czarnecka

Gospodarstwo z niemal 30-letnim doświadczeniem w profesjonalnej produkcji szkółkarskiej, specjalizujące się w produkcji roślin wrzosowatych.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Krzysztof Lis

Gospodarstwo szkółkarskie z wieloletnią praktyką w zakresie produkcji i sprzedaży kwalifikowanego materiału szkółkarskiego.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Leszek Adamczyk

Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzewek owocowych. Szkółka zlokalizowana jest na żyznych glebach Lubelszczyzny, gwarantujących doskonałe warunki do rozmnażania drzewek owocowych wszystkich gatunków i odmian.
więcej

Gospodarstwo Szkółkarskie Małgorzata i Jan Broniewscy

Szkółka specjalizująca się w produkcji wykwalifikowanego materiału szkółkarskiego, wolnego od chorób wirusowych.
więcej

Hurtownia Szkółkarska J.Z.W Cur

Firma istnieje od 1992 roku, a produkcją szkółkarską zajmuje się od 1974r. Oferują szeroki materiał nasadzeniowy jabłoni, grusz, śliw, brzoskwiń, malin, porzeczek i wielu innych.
więcej

Hydro – Instal

Hydro-Instal to firma oferująca szeroki zakres usług ziemnych, brukarskich oraz hydraulicznych.
więcej

Janczar Jan Sławomir Czarnecki

Firma zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów rolniczych i ogrodniczych, narzędzi ogrodniczych i szkółkarskich, a także sprzedażą węgla kamiennego.
więcej

Licencjonowane Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Bojarszczuk – Tomasz Przepiórka

Gospodarstwo szkółkarskie, specjalizujące się w produkcji kwalifikowanego materiału szkółkarskiego, roślin sadowniczych i ozdobnych.
więcej

Manufaktura Różana

Manufaktura Różana to rodzinne gospodarstwo, które zajmuje się wytwarzaniem przetworów z kwiatów i owoców róż.
więcej

P.P.H. WAY-POL Waś i Waś Sp.j.

Rodzinne przedsiębiorstwo z kilkudziesięcioletnią tradycją w przetwórstwie oraz produkcji mrożonych owoców i warzyw.
więcej

PULANNA Sp. z o.o.

Od 20 lat firma związana jest ściśle z branżą kosmetyczną. W obecnej formie organizacyjno-prawnej działa na  polskim rynku już od 2000 roku. Jednakże nazwa PULANNA i kosmetyki tej marki rozpoznawalne są na rynku krajowym i rynkach zagranicznych od dawna. Od chwili rozpoczęcia działalności w branży kosmetycznej, jej zainteresowania skupiały się głównie na naturalnych produktach.
więcej

Szkółka Piech

Szkółka Piech to rodzinna firma, która od lat uczy miłości do zieleni. Biorąc pod uwagę zmieniające się trendy w branży ogrodniczej, szukają nowych inspiracji na całym świecie.
więcej

Szkółka Roślin Ozdobnych Tadeusz Pałka

Od 1997r. gospodarstwo specjalizuje się w uprawie róż w pojemnikach
więcej

Szkółka Roślin Wrzosowatych Magdalena i Marek Majewscy

Przedsiębiorstwo szkółkarskie z prawie 25-letnią tradycją, wyspecjalizowane w produkcji roślin wrzosowatych.
więcej

Szkółki Kurowscy

Jedna z największych i najstarszych szkółek w gminie. Historia Szkółki Kurowskich to przede wszystkim historia rodziny, a właściwie historia człowieka – Lucjana Kurowskiego, który w swoim życiu odnalazł pasję, dołożył wytrwałość, konsekwencję i ciężką pracę i te wartości przekazał kolejnym pokoleniom – synowi Grzegorzowi i wnukowi Jakubowi, którzy z sukcesem prowadzą Szkółkę dzisiaj.
więcej

Technika Grzewcza i Sanitarna „Cholewa i S-ka” Roman Cholewa i Dawid Cholewa

Firma z ponad 40-letnią tradycją w zakresie wykonywania instalacji grzewczych i sanitarnych. Firma posiada profesjonalny sprzęt,  wyszkoloną kadrę inżynierską i monterską oraz bogate doświadczenie (tysiące instalacji w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej).

Firma gwarantuje profesjonalne i terminowe wykonanie instalacji, przy użyciu najnowszych i najlepszych technologii.
więcej

Tomasz Tusiński Przedsiębiorstwo Szkółkarskie

Historia firmy rozpoczyna się w 1974r. i opiera się głownie na uprawie róż. W 2004r. nastąpił dynamiczny rozwój co przyczyniło się do zwiększenia ilości produkowanych roślin na szeroką skale.
więcej