Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jolantą Schwalbe

Gminny Ośrodek Kultury – Biblioteka Publiczna w Końskowoli
zapraszają na spotkanie autorskie zatytułowane:

„Nie starzeje się ten, kto umie cieszyć się życiem”
z Jolantą Schwalbe autorką i edytorką antologii cytatów.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godz. 14.00
w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli w sali wystawowej.

Jolanta Schwalbe jest łodzianką, autorką bardzo inspirujących antologii cytatów i pierwszą edytorką. W 2008 roku otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina, żeby jej książki mogły ukazywać się na rynku (obecnie wydawnictwo prowadzi córka). Ma siedem wydań: “Myśl i działaj dla przyszłości”-“Złap na zawsze wiatr w żagle”–  oba zbiory z przedmową p. dr Ewy Lisowskiej;  “Wyrusz w drogę” z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi; Sekrety istnienia z przedmowa p. Zuzanny Celmer; Sto i więcej lat w aktywności z przed. Pana Profesora Zdzisława Ryna; “Obudź się do życia” z przed. Pana Profesora Jana Ślężyńskiego oraz Szczyty i przepaście z przed. Pani Profesor UŁ Jolanty Młodawskiej-Bronowskiej.
Spotkanie autorskie ma formę bardzo inspirujących prelekcji, a zbiory kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć. Była już w ponad 300 bibliotekach, także na UTW (Uniwersytet Trzeciego Wieku).
Jej misją jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię, ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu. Dużo cytuje ale opowiada też anegdotki i śmieszne dowcipy. Jest zatem i refleksyjnie i bardzo zabawnie. Zawsze ma ze sobą książki, które oczywiście można nabyć po spotkaniu.