Szkolenie „Relokacja biznesu od A do Z”

Trwający konflikt zbrojny w Ukrainie skłania wielu przedsiębiorców do relokacji swojej działalności za granicę. Polska oferuje wiele korzyści zarówno nowo powstającym działalnościom jak i firmom, które istnieją na rynku od lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom województwo lubelskie wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu w Warszawie organizuje szkolenie pn.” Relokacja biznesu od A do Z”, które skierowane jest przede wszystkim do ukraińskich przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Szkolenie ma na celu dostarczenie uczestnikom najważniejszych informacji umożliwiających dostosowanie ich działalności do polskich standardów.

Podczas szkolenia przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać m. in. praktyczne aspekty relokacji biznesu, ofertę PAIHu oraz uzyskać informację od pracownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera o możliwym wsparciu oraz instrumentach finansowych dostępnych dla biznesu w województwie lubelskim.

Agenda szkolenia obejmuje również takie zagadnienia jak: polski system podatkowy i rachunkowość podatkowa, migracja i prawo pracy, kultura biznesowa oraz nabycie własności nieruchomości przez osoby fizyczne i prawne.

W programie przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi, na które postaramy się odpowiedzieć w wyczerpujący sposób.

Serdecznie zapraszamy! 3 listopada 2022 r, godz. 9.30 – 15.00, sala nr S7 IV piętro, Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie przy ul. A. Grottgera 4.

Rejestracja na szkolenie pn. „Relokacja biznesu od A do Z” (link otwiera się w nowym oknie)

źródło – lubelskie.pl