IV Jesienny Kiermasz Materiału Szkółkarskiego Owocowego i Ozdobnego

IV jesienny Kiermasz materiału szkółkarskiegoLubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza na IV Jesienny kiermasz materiału szkółkarskiego, owocowego i ozdobnego.

Kiermasz odbędzie się na placu wystawowym LODR w Końskowoli, przy ul. Pożowskiej, w godzinach od 8:00-16:00, w najbliższą niedzielę – 11 października.

Impreza skierowana jest głównie do sadowników, szkółkarzy, działkowców, rolników, projektantów zieleni miejskiej i ogrodów, a także do właścicieli sklepów ogrodniczych, entuzjastów zieleni oraz wszystkich osób zainteresowanych krzewieniem współczesnych idei szkółkarskich i sadowniczych.

Podczas kiermaszu wystawcy zaprezentują szeroki asortyment drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych we wszystkich odmianach. Będzie więc okazja do zrobienia zakupów na działkę, do ogrodu bądź ogródka. Oferowane produkty dostępne będą  w okazyjnych cenach. Prowadzona będzie zarówno sprzedaż hurtowa jak i detaliczna.

Ponadto będzie można zapoznać się z nowościami w dziedzinie szkółkarstwa i skorzystać z profesjonalnego doradztwa, w tym dotyczącego możliwości uzyskania dotacji unijnych.

Organizatorzy zaplanowali także szereg ciekawych konkursów z nagrodami.

Gościem specjalnym imprezy będzie Witold Czuksanow – dziennikarz, autor poradników i książek o tematyce ogrodniczej.

Honorowy patronat nad imprezą objęli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Wojewoda Lubelski.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniu.