25 Spotkania Sadownicze – Sandomierz 2016

Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2016Przed branżą szkółkarską jubileuszowe – bo 25 już spotkanie sadownicze w Sandomierzu. Podczas dwudniowej imprezy będzie okazja do wysłuchania serii ciekawych wykładów branżowych poświęconych tematyce pielęgnacji sadów, nowości i trendów w sadownictwie i nawożeniu, a także problemom zmian klimatycznych. Prelekcje prowadzone będą przez uznane autorytety z kraju oraz z Europy, m.in. z Holandii.

Tradycyjnie serii wykładów towarzyszyć będą wystawy środków do produkcji sadowniczej oraz nowoczesnych maszyn. Nie zabraknie również ofert od firm świadczących rozmaite usługi dla branży sadowniczej, którzy zaprezentują swoje nowości produktowe i technologiczne.

Drugi dzień konferencji w całości poświęcony będzie czereśni i metodom jej uprawy. Specjalnie na ten dzień wydawnictwo Plantpress przygotowało kolejny numer nowego czasopisma – „Czereśnia”.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest <tutaj>

Spotkanie odbędzie się 27 i 28 stycznia, w Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ul. Patkowskiego 2A. Początek godz. 9.15 (środa) i 10.00 (czwartek).Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

25 Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2016 patronatem honorowym objęła Wojewoda Świętokrzyski Pani Agata Wojtyszek oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Adam Jarubas.

Spotkanie zgromadzi nie tylko sadowników z regionu sandomierskiego, ale także z terenu całego kraju.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: spotkaniesadownicze.pl