Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

15 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się Wschodnie Forum Firm Rodzinnych – edycja 2018. Wydarzenie stanowić będzie niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi firm rodzinnych. Gośćmi specjalnymi będą Elżbieta Bieńkowska oraz Łukasz Jakóbiak.

Jest to już trzecia edycja Forum, która dzięki niezwykle wysokiemu prestiżowi wydarzenia, obecności przedstawicieli mediów, świata biznesu i nauki cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Głównym celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności.

W tym roku, organizatorzy postanowili dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej, zaplanowali udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym.

Organizatorom zależy na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Chcą motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy.

Agenda wydarzenia:

  • 12:00 – 12:30 Rejestracja gości
  • 12:30 – 12:40 Otwarcie forum
  • 12:40 – 13:00 Wystąpienie gościa specjalnego
  • 13:00 – 14:00 Panel I Biurokracja kontra przedsiębiorczość – czy tak musi być zawsze?
  • 14:00 – 14:15 Przerwa kawowa
  • 14:15 – 15:00 Panel II Budowanie i kreowanie marki w mediach społecznościowych
  • 15:00 Lunch

Więcej informacji na stronie: https://rodzinnewschod.pl/