Szkolenia: granty na małe inicjatywy lokalne

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn na szkolenia w sprawie przygotowania wniosków na małe granty.

 

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

19 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (PIĄTEK) g. 9.00 – 13.00 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury, al. Lipowa 6 w Nałęczowie.

24 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (ŚRODA) g. 9.00 – 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Końskowoli, ul. Lubelska 93.

 

Szkolenia są adresowane do mieszkańców, a w szczególności do organizacji pozarządowych, kościołów, jednostek sektora publicznego oraz lokalnych liderów (sołtysów, radnych).

 

Pomoc finansową w postaci grantów w wysokości od 5.000 zł do 15.000 zł będzie można otrzymać na projekty, które będą dotyczyć inicjatyw polegających na odnowieniu obiektów/atrakcji promujących dziedzictwo lokalne z obszaru LSR jak np.: kapliczki, krzyże przydrożne, figury, pomniki, posągi, wodotryski, cenne drzewa itp.

 

Poziom wsparcia może wynosić nawet do 97%.

 

Nabór na granty w zakresie odnowienia obiektów/atrakcji promujących dziedzictwo lokalne z obszaru LSR zostanie ogłoszony w październiku br.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy osoby zainteresowane szkoleniem o zgłaszanie się (telefonicznie: 81 50 16 140 lub mailem: lgd@zielonypierscien.eu) do Biura LGD najpóźniej 2 dni robocze przed wybranym terminem szkolenia. Prosimy o podanie wybranego terminu i miejsca szkolenia, imienia i nazwiska oraz telefon kontaktowy uczestnika. Zapraszamy.

Program szkolenia_pazdziernik_2018