Spotkanie twórców i producentów lokalnych

lgd zielony pierścień22 stycznia br. w Kośminie odbędzie się Noworoczne Spotkanie lokalnych twórców i producentów. Organizatorem jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, a celem spotkania jest integracja osób oraz środowisk zaangażowanych w promocję lokalnego rękodzieła, tradycyjnych i lokalnych produktów oraz rozwijanie współpracy między nimi.

W programie spotkania przewidziano m.in. podsumowanie dotychczasowych działań realizowanych w latach 2010-2015 przez LGD „Zielony Pierścień” w obszarze produktów tradycyjnych i lokalnych, a także przedstawienie propozycji działań, które realizowane będą w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2016-2023, a które są adresowane do lokalnych twórców, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych.

W programie przewidziano również dyskusję uczestników spotkania na temat propozycji działań oraz degustację lokalnych wyrobów.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 22 stycznia o godzinie 11:00, w Sali konferencyjnej dworku Kossaków w Kośminie.

Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w spotkaniu. Można to zrobić drogą mailową na adres: lgd@zielonypierscien.pl lub telefonicznie  pod numerem 81 501 61 40, najpóźniej w terminie do 19 stycznia br., podając imię i nazwisko uczestnika oraz telefon kontaktowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

źródło: zielonypierscien.pl