Propozycja współpracy podczas Międzynarodowych Targów Tulipanów.

współpracaFirma KRÓLIK z siedzibą w Chrzypsku Wielkim, jako organizator Międzynarodowych Targów Tulipanów w Chrzypsku Wielkim zaprasza przedsiębiorców z branży ogrodniczej (szkółkarskiej) działających na terenie Gminy Końskowola do nieodpłatnej ekspozycji wystawienniczej podczas Targów planowanych w dniach 01-03 maja 2017 r.

Organizator Targów oferuje również możliwość skorzystania z bezpłatnej powierzchni reklamowej w informatorze targowym wydawanym w nakładzie ponad 5 000 egzemplarzy.
Oferta współpracy jest owocem lipcowej wizyty Wójta Gminy Końskowola – Pana Stanisława Gołębiowskiego w gminie Chrzypsko Wielkie, która jest partnerskim samorządem Końskowoli – o czym informowaliśmy na początku sierpnia.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy Końskowola, pok. 22,  tel. 81 881 62 01 wew. 122 w godzinach pracy Urzędu. Zapisy będą prowadzone do dnia 30.01.2017 r.
Zachęcamy przedsiębiorców do współpracy, prezentacji swoich osiągnięć i promocji Naszej Gminy podczas Międzynarodowych Targów Tulipanów w Chrzypsku Wielkim odbywających się w dniach 1-3 maja 2017 r.