Internetowe Centrum Produktu Lokalnego

centrum produktu lokalnegoMiłośników lokalnych przysmaków z pewnością ucieszy fakt, że od teraz będą one dostępne także za pośrednictwem internetu. Od niedawna działa bowiem sklep internetowy www.smakujlubelskie.eu

Można w nim dostać lokalne produkty wytwarzane przez producentów z obszaru Lokalnej Grupy Działania Zielony Pierścień. Znaleźć tu można produkty m.in. z Manufaktury Różanej z Końskowoli, Olejarni „Skarby Natury” w Zabłociu koło Markuszowa czy przetwórni „Moje Owoce” w Klementowicach.

Oferta to głównie produkty spożywcze oraz rękodzieło. W sklepie można zakupić soki, syropy, miody, oleje i powidła. Oferta produktów rękodzielniczych to głównie wyplatane ze słomy kosze i kapelusze.

Sklep oferuje również wiele ciekawych pomysłów na oryginalne upominki. W zakładce Ludowe inspiracje znaleźć można pięknie zapakowane produkty, które sprawdzą się nie tylko jako prezent dla najbliższych, ale także jako upominki biznesowe.

Istnieje również możliwość zorganizowania Folk Party – imprezy połączonej z degustacją produktów lokalnych.

Sklep prowadzony jest przez stowarzyszenie Wojciechowskie Arianki i powstał w ramach projektu pod nazwą Wzmocnienie promocji, dostępności i dystrybucji produktów lokalnych i regionalnych poprzez utworzenie Centrum Produktu Lokalnego.

Realizacja projektu była możliwa dzięki wsparciu z Programu Szwajcarskiego w ramach projektu “EUROszansa dla Lubelszczyzny.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia stront www.smakujlubelskie.eu