COVID-19

W związku ze zmianą sytuacji w zakresie zagrożenia COVID-19 w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa wśród interesantów oraz pracowników Urzędu Gminy Końskowola i Ośrodka Pomocy Społecznej w od dnia 27 października 2020 r. ( wtorek) do odwołania wstrzymana zostaje osobista obsługa interesantów w urzędzie za wyjątkiem sytuacji niecierpiących zwłoki .

Informację o sposobie załatwienia spraw, terminach wizyt w celu odbioru wystawionych dokumentów uzyskacie Państwo w drodze kontaktu telefonicznego lub mailowego bezpośrednio z pracownikami poszczególnych referatów odpowiedzialnymi za realizację zadania lub w sekretariacie urzędu.- załącznik wykaz numerów telefonów >>>

Wszelka korespondencja „papierowa” z Urzędem Gminy Końskowola oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej realizowana będzie poprzez składanie wniosków, podań do skrzynek podawczych wystawionych w holu urzędu.

W przypadkach szczególnych oraz konieczności odbioru dokumentów z urzędu (po wcześniejszym umówieniu terminu obsługi) interesanta obowiązują zasady wstępu do urzędu opisane przy wejściu do budynku.