AGRO SHOW 2019

Tegoroczna Wystawa odbędzie się w dniach 19-22 września, tradycyjnie na terenie byłego lotniska w Bednarach k/ Poznania w gminie Pobiedziska, w województwie wielkopolskim. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Jest to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Impreza ta na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

AGRO SHOW to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę prezentują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 4 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Tak jak w ubiegłych latach wstęp na Wystawę będzie bezpłatny, a na przyjezdnych czekać będą bezpłatne parkingi i katalogi.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych pragnie poinformować, że grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie przejazdu. Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru.

Szczegółowe informacje, program wydarzeń oraz plan wystawy dostępne są na stronie:

www.agroshow.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żródło: http://www.lodr.konskowola.pl